Lista aktualności Lista aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "SPRZĄTAMY NASZE LASY"

Protokół z rozstrzygnięcia konkursu „Sprzątamy nasze lasy”
dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

 

W dniu 08.11.2018 r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu „Sprzątamy nasze lasy” dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 

Komisja w składzie:

  1.  Magdalena Kokosza – przewodniczący
  2.  Jolanta Krukowska – członek
  3.  Anna Gidaszewska – członek
  4.  Tomasz Ziółkowski – członek

dokonała oceny nadesłanych prac pod  kątem zgodności z przyjętym regulaminem, oryginalności i pomysłowości interpretacji tematu, walorów edukacyjnych i promocyjnych oraz przedstawienie wpływu zaśmiecania na środowisko naturalne.

 

1. Grupa wiekowa: przedszkola

I miejsce:

Igor Jaroszewski; P.P. nr 30 we Włocławku

Opiekunowie: Joanna Jędrzejewska, Renata Piątek

II miejsce:

Julia Wojciechowska, P.P. nr 30 we Włocławku

Opiekunowie:  Joanna Jędrzejewska, Renata Piątek

III miejsce:

Borys Maciejewski, P.P. nr 30 we Włocławku

Opiekunowie: Joanna Jędrzejewska, Renata Piątek

Wyróżnienia:

  1. Liliana Wawrzyniak, P.P. nr 30 we Włocławku, opiekun: Renata Piątek;
  2. Wiktoria Marciniak, P.P. nr 30 we Włocławku, opiekun: Renata Piątek;
  3. Sabina Sobolewska, P.P. nr 30 we Włocławku, opiekun: Renata Piątek

2. Grupa wiekowa: szkoły podstawowe klasy 1-3

I miejsce:

Piotr Jędrzejewski, S.P. nr 7 we Włocławku

Opiekun: brak

II miejsce:

Natalia Gołaszewska, S.P. nr 12 we Włocławku

Opiekun: Ewa Wypijewska

III miejsce:

Damian Łuciuk, S.P. nr 7 we Włocławku

Opiekun: brak

Wyróżnienia:

  1. Karina Kosińska, S.P. im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach, opiekun: Ilona Trojanowska;
  2. Adela Szablewska, S.P. im. Mikołaja Kopernika w Zadusznikach, opiekun: Ilona Trojanowska;
  3. Amelia Wyżykowska, S.P. nr 12 we Włocławku, opiekun: Renata Łyskawa;
  4. Milan Zajączkowski, S.P. nr 12 we Włocławku, opiekun: Ewa Wypijewska;
  5. Marcela Hofman, S.P. nr 22 we Włocławku, opiekun: K. Piłatowska;
  6. Karol Grudawski, S.P. nr 12 we Włocławku; opiekun: brak

3.Grupa wiekowa: szkoły podstawowe klasy 4-8

I miejsce:

Julian Kowalski, S.P. w Wielgiem

Opiekun: brak

II miejsce:

Julia Grodzicka, S.P. im. Jana Kochanowskiego w Dyblinie

Opiekun: Katarzyna Górecka

III miejsce:

Maja Bednarska, S.P.nr 20 we Włocławku;

Opiekun: Katarzyna Centkowska

Wyróżnienia:

brak

4.Grupa wiekowa: gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce:

Julia Mikołajczak, Gimnazjum w S.P. im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;

Opiekun: Karolina Janicka

II miejsce:

Weronika Rogowska, Gimnazjum w S.P. im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;

Opiekun: Karolina Janicka

III miejsce:

Weronika Makowiecka, Gimnazjum w S.P. im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu;

Opiekun: Karolina Janicka

Wyróżnienia:

  1. Wiktoria Glińska, Gimnazjum w S.P. im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Karolina Janicka;
  2. Aleksandra Warszawska, Gimnazjum w S.P. im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Karolina Janicka;
  3. Aleksandra Wilińska, Gimnazjum w S.P. im. Tadeusza Kościuszki w Chodczu, opiekun: Karolina Janicka.

Dziękujemy za wszystkie prace nadesłane na konkurs, zwycięzcom oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy na rozdanie nagród, które odbędzie się 14 listopada 2018 r. o godzinie 13:00 w siedzibie Nadleśnictwa tj. ul. Ziębia 13 we Włocławku.


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż